{optional_htmlcode}

UZ Alpina 21.9-30.9 zatvorené
UZ Alpina 21.9-30.9 zatvorené

kniha návštev (strana 1 / 2)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Na chate nám PÁN majiteľ prinprichode vypojil WiFi router a vyhováral sa že je pokazeni. PÁN majiteľ nás chodil kontrolovať bez oznámenia čo by sa nemalo keď neoznámi to. Vymyslel si že sme tam boli 8 pritom sme tam boli len 7 a za to si to myslel že bola rozhádzaná posteľ na ktorú si asi nikto nemohol sadnúť. Prístup majiteľa bola strašná. Nikdy by som sa tam nevrátil hlavne kvôli tomu tajtrlíkovi

Ja 18.02.2020

Reakcia majiteľa ubytovania: Výraz ktorý ste použil, ma neuráža. Ak sa hráte na hráča, ktorý príde na rezervovaný pobyt (ktorý rezervoval pre Vás pán Vanya) ,a Vy dodatočne požaduje služby, nad rámec zaslaného kalkulačného listu (súkromie pre Vás a Vaše priateľky), na vyblískanom BMW, má problém úhrady za pobyt na úkor ostatných osôb.??? Testosterón musí byť vyvážený

V Alpine jsme zažili pěkný týden, který byl plný zážitků: ráno jsem viděl malou lišku, natočili jsme káně lesní s hlasitým voláním, navštívili zajímavé památky (hrad Dobrá vod, Katarinka, ...) Pohoda.

Bohuš Havel z Brna 02.09.2017

V ALIPNE sme prezili krasny vikend. Priroda v okoli je velmi pekna, ale samotna chata/chalupa nas prekvapili este viac-pekne,ciste,utulne,zariadene k plnej spokojnosti so vsetkym,na co si clovek pomysli, domaci je mily,ustretovy pan. Doporucujem kazdemu (ako mladym ludom,tak aj rodinam).

SC&Q 15.05.2017

Prežili sme krásny víkend v chalupe Alpina. Krásna chalupa v príjemnom prostredí, príjemný majitelia, žiadny mobilný signál. Využili sme aj jacuzzi. Fotografie zodpovedajú aj reálnej podobe. Určite môžem túto chalupu len vrelo odporučiť a určite ju ešte spolu s našimi priateľmi navštívime. Ďakujeme

Silvia 23.05.2016

dakujeme vam

Jano 08.03.2015

Tak naš prví pobyt prebehol perfektne chata je pekne upavena vyuzili sme yakuzy utulne izby prijemne prostredie krb paráda, majiteľ seriózny a ochotný Pan. Odporucam.

Daniel Slamka 29.09.2013

S pobytom sme boli veľmi spokojní, krásne upravená a zariadená chatka vo veľmi peknom prostredí. Odporúčam pobyt, či už s priateľmi alebo s rodinou. Majiteľ je veľmi príjemný a dá sa s ním dohodnúť o všetkom, ochotný a veľmi rád poradí. Určite si chatku objednáme aj nabudúce.

Dana Štepková 28.11.2010

S pobytom sme boli velmi spokojný.Páčila sa nám pekne zariadená chata aj horské prostredie okolo nej.Majitel je v pohode,ochotne poradí a pomôže.

Peter paulis 31.08.2010

S pobytom sme boli nadmieru spokojný, velmi sa nám páčilo prostredie a nádherne upravená chatka a určite sa vrátime. Majitel p. Hudák je naozaj velkou ozdobou chaty.

Tatiana Fašková 18.05.2010

Cítili sme sa príjemne v tichm krásnom prostredí, v útulnej chate, kde majiteľ je jej ozdobou. Určite sa vrátime.

Andrea Velešová 15.04.2010

TOPlist